Sukcesy 2018

Dyplom za udział w X Konkursie Kolęd i Pastorałek dla dzieci w wieku przedszkolnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową 315 w Świdnicy.

Nagroda w konkursie literackim "Poematy moje, mamy i taty" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Piątka" w Świdnicy.

Dyplom za udział w XXVII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

IX miejsce w XVI Turnieju Gier i Zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym  pod hasłem "W zdrowym ciele, zdrowy duch" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "PROMYK" w Świdnicy.

Nagroda w XVII Przeglądzie Małych Form Teatralnych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 105 w Świdnicy.

Wyróżnienie w XXVI Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych zorganizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury.